Kdo je Černé triko

 

Rodinná firma Černé triko vznikla v roce 2014 jako součást a doplnění našeho antikvariátu. Chtěli jsme dát nový život pěkným starým ilustracím, grafikám a fotografiím, které byly všude kolem nás. Přišlo nám líto, že jsou zavřené ve starých knihách nebo v zaprášených deskách s grafikou.

  
  

4
 

Nechceme zaplnit svět černou barvou, tvoříme zábavná a pohodová trika pro všechny, kteří vidí svět podobně a někdy jim nechybí nezbytná dávka smyslu pro humor nebo sebeironii. Na trička tiskneme pečlivě a originálně upravené zajímavé staré obrázky, protože jsou retro, originální, pěkné a hlavně si to zaslouží!   

 Používáme profesionální technologii potisku textilu. Digital transfer applications technology. To znamená, že se na tričko při vysoké teplotě a tlaku zažehlují pouze barvy. Díky tomu jsou potisky lehké, vzdušné a hlavně odolné - při rozumném zacházení vám vydrží několik let. V případě větších tištěných ploch tvoří barva na tričku velmi jemnou, tenkou a pružnou vrstvu.

 Největší část na vymýšlení a výrobě triček mám na svých bedrech já, protože jsem si to vymyslel. Jmenuji se Aleš Brzobohatý a celý svůj profesní život jsem zasvětil antikvariátu. Nejdříve státnímu v Praze a v roce 1991 jsem si otevřel vlastní v Kutné Hoře. V historickém centru Kutné Hory jste nás mohli potkávat plných  27 let, ale čas plyne a my se v létě 2017 odstěhovali na venkov. Internetový antikvariát a Černé triko provozujeme z krásného prostředí starého statku v Poličanech u Kutné Hory, kde žijeme. 

Nepostradatelnou součástí našeho teamu je zbytek rodiny. Manželka Zuzka, která dohlíží na to, abychom nic nezapomněli a neměli hlad, starší dcera Hana, která si prokládá studium prací na korekturách a propagaci. Mladší dcera Maru přináší nový pohled na náš obchod a pomáhá s běžnou agendu a expedici. Dobrou duší naší firmy je Terezka, bez ní by to prostě nešlo. Nesmíme zapomenout na Toníka, ale tomu je to zatím všechno fuk!

Naše trička rozhodně nejsou jen pro mladé. V tričku od nás může vyrazit do světa skutečně každý. Nerozhoduje věk, ale srdce a zájmy. Datum narození není důležité! Vybíráme obrázky, které nepodléhají módě. Nejdůležitější je pro nás originalita obrázku a jeho příběh. Většina předloh pro naše trika je z  stará víc než 100 let -  PROTO JSME RETRO

Nejsme anonymní firma, máme zkušenosti a snadno se námi domluvíte! Jsme dceřinou společností Antikvariátu Felix Jenewein, založenou v roce 1991 a od roku 1996 provozujeme eshop antikvariátu. Za tu dobu jsme úspěšně vyřídili více než 15.000 objednávek. 

 

Tady vysvětluji proč a jak vzniklo Černé triko 

 

 

Trička pošleme nebo si je můžete vyzvednout na výdejním místě v Kutné Hoře - Barborská ulice - Barbara Minerals, obchod se stříbrem a minerály. Naproti našemu původnímu antikvariátu.

 

Obrázky pro potisky vybíráme, upravujeme, tiskneme - ručíme za kvalitu potisku. Předlohy vybíráme z našeho rozsáhlého archivu, ale také  využíváme pomoc spřátelených antikvariátů v Praze a v Plzni.

 

 

Černé triko koupíte jenom u Černého trika

 

  Podívejte se, jak se obrázky dostanou na trika

 


Chystáte se do Kutné Hory? Tady je krátký, anglický průvodce. Upoutávka na Kutnou Horu. Potěšilo nás, že tam je kromě význačných památek kraťoučká zmínka o našem obchodě a jedno z našich triček si tam i zahrálo. Bohužel tento krámek už neexistuje, je nám to líto, ale takový je život.  Náš obchod najdete na čase 5.20 :-)

 

reklama

 

 


 

ČERNÉ TRIKO,  Poličany 9, Kutná Hora, 284 01   kontakt telefon černé triko  602 52 97 68       Kontakt Černé triko email   retro@cernetriko.cz

 

facebook černé triko  You tube černé triko  instagram černé triko  Černé triko  G+