Proč vybrat Černé triko - naše desatero

 

1. PROTOŽE POBAVÍME A ROZESMĚJEME VAŠE KAMARÁDY...

 Znáte ten okamžik, jste pozvaní na narozeniny, grilování nebo jen na přátelské posezení.  O nic nejde, ale cítíte povinnost přinést  drobný dárek. Co vybrat? Lahev není špatný nápad, ale nehodí se vždycky a hlavně to není moc originální. Chybí vám nápad... Zamyslete se nad tím co má hostitel rád a vyberte mu tričko přesně na tělo!

 

2. PROTOŽE UDĚLÁME RADOST DĚDEČKOVI I BABIČCE...

Vašeho dědečka ani babičku asi nikdy nenapadlo, že by si pořídil tričko s obrázkem.  Ale co když je dědeček vyhlášený houbař a babička zapálená zahradnice?

 

3. PROTOŽE ČERNÉ TRIKO BUDE SENZACE A ZLATÝ HŘEB OSLAVY...

Každého potěší, když jeho dárek udělá radost, ale teď máte šanci, že se stane středem pozornosti! Buďte odvážní a vsaďte na originalitu.  Vyberte triko s obrázkem, který pobaví celou společnost!

 

4. PROTOŽE MILE PŘEKVAPÍTE TCHÝNI...

Samozřejmě, že i tchýně může být prima ženská. Někdy má moc řečí, ale její nedělní svíčková je prostě bez konkurence. Myslete na to, že to je milovaná babička vašich dětí. Zkuste se dětí zeptat, které tričko by babičce vybraly.

 

5. PROTOŽE PODPORUJEME AKTIVNÍ ŽIVOTNÍ STYL...

Naše trika nejsou pro lenochy ani gaučové povaleče. Máme rádi aktivitu, zájmy a koníčky.  Nepodporujte lenost, ale aktivitu.

 

6. PROTOŽE ZASE UVIDÍTE JISKRU A DOJETÍ V OČÍCH MANŽELKY...

Už je to spousta let, co jste spolu a možná právě teď nastal správný okamžik ukázat, že máte tu svoji ženskou pořád rád. Ukažte ji, že víte, co má ráda!

 

7. PROTOŽE UKÁŽEME VAŠEMU MANŽELOVI, ŽE VÍTE CO HO BAVÍ...

Občas Vás ten chlap už štve, furt někde lítá nebo je zalezlý v dílně. Ale ruku na srdce, nemáte vlastně radost, že ten Váš nesedí jen s pivem u televize? Podpořte jeho koníčka, určitě se Vám to vrátí!

 

8. PROTOŽE PLNÍME SNY A TOUHY...

Každý má svoje sny a touhy. Někdo chce letět balonem, chytit tu nevětší rybu na okrese, najít plný košík hřibů, uvařit nejlepší guláš na světě, někdo si chce pořídit starou motorku a vyrazit na výlet a fotograf chce fotit jako profík.  Pomozte mu splnit sen!

 

9. PROTOŽE NEJLEPŠÍ DÁRKY SE VYBÍRAJÍ SRDCEM...

Vybrat originální a pěkný dárek Vám někdy může pěkně zamotat hlavu. My Vám pomůžeme.  Zavřete oči a představte si co má rád …

 

10. PROTOŽE VÁM CHCEME UDĚLAT RADOST... !

    

 

                                                                                                                                                          ZPĚT         DO OBCHODU