Reklamační řád

 

Vážený zákazníku, potisky na trička připravujeme pečlivě a před odesláním kontrolujeme. Přesto se může stát, že něco přehlédneme nebo potisk nesplňuje Vaše představy. V těchto případech neváhejte a kontaktujte nás. Vaši reklamaci se budeme snažit vyřešit k oboustranné spokojenosti. Reklamace vyřizujeme v souladu s platným občanským zákoníkem.

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Při převzetí zásilky si balíček zkontrolujte, jestli není poškozený. Pokud je poškozený nebo otevřený, zásilku nepřebírejte. Tuto skutečnost oznamte doručovateli jako důvod odmítnutí zásilky. Informujte i nás abychom mohli rychle připravit nový balíček.

Zboží je poškozené nebo má jinou vadu zjištěnou hned při dodání - Neprodleně nás informujte na náš e mail, případně nás o této skutečnosti informujte telefonicky. Zboží pošlete zpět na naši adresu a nezapomeňte přiložit kopii faktury, kterou jste obdržel v zásilce a vyplněný Reklamační formulář. ZDE

U zboží se projevila závada během 6 měsíců od prodeje a nebyla způsobena nevhodným ošetřováním nebo používáním. Informujte nás e mailem a zboží nám zašlete. Nezapomeňte přiložit kopii faktury, která byla součástí zásilky a vyplněný Reklamační formulář. (Ke stažení dole na stránce). Vaši reklamaci vyřídíme maximálně do 30ti dnů od přijetí reklamace.

Špatně jste vybral velikost trička. Velkou pozornost věnujte, prosím, výběru správné velikosti. Pokud si nejste jisti, tak si můžete velikost zkontrolovat v tabulce velikostí na našich stránkách. Nemusíte zoufat, pokud se netrefíte. Tričko Vám rádi do 14ti dnů vyměníme. Tričko nevhodné velikosti nám pošlete spolu s přiloženou kopii faktury, případně s vyplněným Reklamačním formulářem. (Ke stažení dole na stránce)

Reklamované zboží zašlete na adresu Aleš Brzobohatý - Černé triko, Poličany 9, Kutná Hora, 28401

tel. 602 529 768, e- mail retro@cernetriko.cz

Reklamované zboží nezasílejte na dobírku!